tel. 604 431 556
e-mail: gabinet@homeopatia-mg.pl

Umów wizytę


Wizyte możecie Państwo umówić poprzez poniższy kalendarz. W kolejnym kroku należy wybrać rodzaj wizyty oraz dostępny termin.

  • wywiad homeopatyczny czas do 2 godzin - 300,00 zl
  • kontrola po wywiadzie (do 4 miesięcy po wywiadzie) czas do 1 godziny - 200,00
  • wizyta zdrowego dziecka czas trwania wizyty 1 godzina:
    - noworodek i niemowlę, małe dziecko do 2 roku życia pierwsza wizyta - 200,00 zł
    - niemowlę, bilans dziecka starszego, kolejna wizyta - 150,00 zł
  • nagłe zachorowanie - jedno dziecko 150,00, dwoje dzieci 200,00

Jeżeli nie możecie Państwo przybyć na wizytę proszę o ja najszybsze odwołanie wizyty poprzez sms lub email podając dzień i godzinę wizyty. W chwili obecnej płątność możliwa jest jedynie gotówką.

Raz w miesiącu pod koniec trzeciego tygodnia aktualnego miesiąca pojawią sie terminy wizyt dłuższych ( wywiad , kontrola po wywiadzie i kontrole dzieci zdrowych) na kolejny miesiąc.

W weekend poprzedzający kolejny tydzień pojawiają się terminy wizyt na tzw nagłe zachorowania.

Wybierz typ wizyty

Wybierz termin

Zarezerwuj wizytę
Zapoznałem się z i wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych.

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Gabinet Homeopatyczny, Gabinet lekarski Monika Gołębiewska z siedzibą w Ząbkach. Możesz się z nami skontaktować listownie pod adresem: ul. Poniatowskiego 2A, 05-091 Ząbki lub przez e-maila gabinet@homeopatia-mg.pl.

2. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i odpowiedzi na pytania zawarte w formularzu kontaktowym lub w celach marketingowych (w przypadku wyrażenia stosownej zgody). Podstawą przetwarzania danych osobowych jest Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO).

3. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, by odpowiedzieć na Twoje pytanie lub wysyłać Ci oferty marketingowe (w przypadku wyrażenia stosownej zgody).

4. Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi lub do czasu cofnięcia zgody.

5. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w ww. celach, Twoje dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom współpracujących z homeopatia-mg.pl na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.

6. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

7. Masz prawo do cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

8. W przypadku uznania, iż przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO, przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Organem nadzorczym wobec homeopatia-mg.pl w zakresie danych osobowych jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dostępne terminy

Kontakt:

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu mailowego na adres gabinet@homeopatia-mg.pl bądź poprzez poniższy formularz.

Zapoznałem się z i wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych.

Twoja rezerwacja została potwierdzona

+48 604 431 556, gabinet@homeopatia-mg.pl

Homeopatia Monika Gołębiewska, ul. Poniatowskiego 2A, 00-001 Ząbki

Informacje


lek. Monika Gołębiewska


Jestem lekarzem medycyny ze specjalizacją w zakresie pediatrii. Akademię Medyczną ukończyłam w 1993 roku. Od początku pracy widziałam ograniczenia medycyny konwencjonalnej i zaczęłam szukać alternatywnych metod pomocy dla pacjentów.

Homeopatia


Homeopatia to alternatywny do medycyny klasycznej sposób leczenia. Lek homeopatyczny dynamicznie pobudza nasz organizm do samoleczenia. Homeopatia jest metodą leczniczą, która zajmuje się całym człowiekiem, bierze pod uwagę wszystkie jego dolegliwości i choroby.

© 2018 Copyright by lek. Monika Gołębiewska. Kopiowanie bez zgody autora zabronione.